2012 m. liepos 19 d.

Laviname smulkiąją motoriką

Namuose yra daugybė priemonių, kurias galima panaudoti smulkiosios motorikos lavinimui. Itin naudingos „vonelės“ su pupomis, grikiais ir šiaip įvairiomis kruopomis. Į didelį dubenį galima įberti pupelių, žirnių , makaronų arba ryžių ir paslėpti ten kokį nors smulkų daiktą. Tai gali būti konstruktoriaus detalė, mažas žaisliukas, kamuoliukas ar kas nors panašaus. Paprašyk, kad vaikas tai rastų ir ištrauktų.
Taip pat galima iš įvairių sėklų, kruopų ir makaronų daryti aplikacijas. Nupiešk ant popieriaus keletą paprastų piešinėlių (gėlytę, grybą ir t. t.) Kontūrus patepkite klijais ir aplipinkite turimomis medžiagomis.

Kol ką nors gamini, galima rasti vaikui naudingos veiklos. Tegul mažylis perrenka pupeles (sumaišyk skirtingas jų rūšis). Tegul sudėlioja jas pagal spalvą į atskirus indelius.

Vaikams labai patiks darytis karolius iš makaronų. Juos bus galima nudažyti norimos spalvos guašu ir suverti ant siūlo – išeis labai smagus ir originalus papuošalas. Lygiai taip pat galima verti šermukšnius.
 Vienas iš būdų - žaidimas su makaronais ir  pincetu (padarytas iš  kokteilio šiaudelio). 
  
 

3 komentarai:

Unknown rašė...

Puikios pratybos mažiesiems :))

Guarana rašė...

Išties sumanus ir loginio mąstymo reikalaujantis užsiėmimas :)

___________________________________
Bekontaktis termometras su akcija

SEO Sprendimai rašė...

Seo optimizavimas

 
Blog Design by Ammupappa