2012 m. sausio 13 d.

Ikimokyklinukų knygos

"4-mečių testai"
Tai užduotėlių rinkinys, padėsiantis įvertinti ketverių metų amžiaus vaiko raidą ir gebėjimus. Sąsiuvinyje pateikti šie skyriai: "Matematinių vaizdinių suvokimas", "Kalbos raida", "Aplinkos pažinimas", "Dėmesys", "Atmintis", "Mąstymas" ir "Tikslioji motorika"...


"5-mečių testai"Tai užduotėlių rinkinys, padėsiantis įvertinti penkerių metų amžiaus vaiko raidą ir gebėjimus. Sąsiuvinyje pateikti šie skyriai: "Matematinių vaizdinių suvokimas", "Kalbos raida", "Aplinkos pažinimas", "Dėmesys", "Atmintis", "Mąstymas" ir "Tikslioji motorika". Paaiškinkite mažyliui užduotėlę ir leiskite ją savarankiškai atlikti. Jeigu vaikui iškils sunkumų, padėkite juos įveikti. Būtinai pagirkite mažylį už pastangas, net jei nesate patenkinti rezultatais. Jeigu vaikas neįstengia atlikti daugelio pratimų, būtinai pateikite jam papildomų užduotėlių.
5-meciu.testai

"Aš rengiuosi į mokyklą 2"
Patrauklios pratybų knygelės „Aš rengiuosi į mokyklą", skirtos priešmokyklinio amžiaus vaikams, padės lavinti ranką, ugdyti pastabumą ir dėmesį įsidėmėti kai kurias svarbias sąvokas, mokytis skaičiuoti iki 10 ir atlikti nesunkius sudėties ir atimties veiksmus. Smagus pratimai ne tik ugdys vaikų mąstymą, bet ir sužadins norą mokytis!


Didžioji spalvinimo ir žaidimų knyga"
Knyga skirta ikimokyklinio ir jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams.
Jei lietus už lango lyja,
Sniegas sninga - dargana,
Čiupkit vaikai šią knygutę
Ji tik jums yra skirta.

Unikali, profesionaliai parengta ir pripažinimą pelniusi papildomo lavinimo priemonių serija darželinio, ikimokyklinio ir jaunesnio mokykilnio amžiaus vaikams, ugdanti vizualinį-loginį mąstymą, fantaziją, rašymo, skaičiavimo, erdvinio mąstymo įgūdžius.

Lavinamosios užduotys 6-7 metų vaikams, 2 dalis"
„Lavinamosios užduotys", skirtos ikimokyklinio amžiaus vaikams. Čia pateiktos žaismingos užduotys ugdomąjį procesą daro itin patrauklų. Pratimai padės lavinti rankos judesius, vaizduotę, gebėjimą susikaupti, logiškai ir kūrybiškai mąstyti. Užduotys atitinka ant viršelio nurodytą amžiaus tarpsnį.

2 komentarai:

Harsh008 rašė...
Autorius pašalino šį komentarą.
Harsh008 rašė...
Autorius pašalino šį komentarą.
 
Blog Design by Ammupappa